Шоколадний мус Рецепт

07/27/2017
за Bon Appetit

Чим мені сподобався цей рецепт - все досить просто робиться, але головне звичайно тут смак. Дуже щільний і ніжний мус з яскравим шоколадним смаком. Для шокоголіків це буде свято. Такий насичений шоколадно-кавовий смак я пробував тільки один раз.


Шоколадний мус Рецепт

Інгредієнти:

Белок — 3 шт.Інструкція:


1. Для мусу нам потрібно приготувати три частини і потім змішати разом. Починаємо з жирних вершків, переливає в миску і збиваєте міксером на максимальній швидкості хвилин 5-6, до щільної консистенції. Збили - прибирайте в холодильник, вершки не люблять спеку.2. Друга частина - це яєчні жовтки. Збиваєте їх з цукром до тих пір, поки жовток не побіліє і не збільшиться вдвічі. Це означає, що весь цукор розчинився і маса наповнилася киснем. Що і дасть повітряну текстуру мусу.3. Тепер готуєте водяну баню. Для цього наливаєте в каструльку води, а поверх кладете миску так, щоб вода не діставала її дна, це дуже важливо. Якщо перегріється шоколад - він згорнеться в пластівці. Коли вода закипіла в миску кидаєте розламаний шоколад, масло, воду і каву. Якщо ви не любите надмірно шоколадні смаки - кава не додавайте, а частина шоколаду замініть молочним.

У міру того, як шоколад і масло почнуть танути, помішуйте лопаткою дуже ретельно. Не можна перетримати або перегріти шоколад, як тільки ви отримали гладку однорідну текстуру - відразу знімайте з вогню.

Дайте шоколадній масі трохи охолонути і додайте трохи в жовтки. Тим самим ви темперіруете їх (нагрієте плавно шоколадом) і приготуєте до гарячого шоколаду. Якщо змішати всю масу відразу - жовтки можуть зваритися в пластівці. Нам це не потрібно. Після цього додаєте решті шоколад і акуратно лопаткою змішуєте в однорідну масу.


4. Наступним етапом збиваєте білки в піну. Це буде наша третя складова. На це піде 5-10 хвилин, нам потрібне хороше збагачення киснем і стійка піна, не лінуйтеся.5.Белковую піну додаємо до шоколадній масі і знову перемішуємо до однорідності. Залишилося дістати вершки з холодильника і змішати з масоюНехай вас не вводить в оману світлий колір, в холодильнику маса добре стемніє. Розливайте мус по формах і обов'язково накрийте кожну плівкою або фольгою. Тим самим ми запобігаємо появі неприємною коркі.

Приблизно через 2-3 години мус загусне і його можна подавати. Але справжній смак і текстура з'являться на ранок.

Bon Appétit
Коментарі

Awesome!!!
Super recipe, thanks Bon Appétit
Нове повідомлення

Недавнее Недавнее