Cart
О, спокуса шоколад - Тільки для тих, хто ласун, шоколад і Марсала мус на шоколадних Брауні з шоколадною стружкою і теплі вишні і вершки. Один з найпопулярніших десертів у світі - шоколадний пиріг "Брауні" з вологою серединкою - був придуманий в 1893 р Чикаго, США.

Брауні (англ. Chocolate brownie) - шоколадне тістечко характерного коричневого кольору (англ. Brown - «коричневий», звідси і назва), прямокутні шматки нарізаного шоколадного пирога. Традиційно для американської кухні.

Брауні Bon Appétit

Інгрідієнти:

1. Вершкове масло - 100 г
2. Bon Appétit Темний шоколад - 100 г
3. Цукор - 200 г
4. Борошно - 100 г
5. Яйця - 2 шт
6. Какао - 30 г
7. Ванільний екстракт - 1 ч.л.
8. Імбир, мускатний горіх - 1 ч.л.

Інструкція:

1. Перш за все складіть в сотейнику Bon Appétit темний шоколад (100 г) і вершкове масло (82,%, 100 г). Поставте на середній вогонь і розтопіть, помішуючи лопаткою. Будьте уважні, при занадто високий температурах, шоколад розшарується (з'явиться рідина), і його більше неможливо буде відновити, він згорить.

2. В цей час з'єднайте в чаші всі інші інгредієнти. Борошно (100 г), цукор (200 г), какао (30 г), яйця (2 шт), ванільний екстракт (1 ст.л., можна припустити, але не заміняти) і суміш імбиру і мускатного горіха (1 ч. л., сухі). Звичайно, ми можемо відмовитися від імбиру і горіха, або замінити їх, скажімо, корицею - це на ваш розсуд.

У кондитерських виробах потрібно використовувати якісне какао, його називають алкалізоване какао. Його особливим чином обробляють на заводах, завдяки чому ми отримуємо більш яскравий смак, колір і аромат.

3. Коли суміш шоколаду і масла буде готова, зніміть сотейник з вогню. Ідеально, якщо ви проб'єте масу блендером або, як мінімум, добре перемішаєте все лопаткою. Однорідність маси гарантуватиме правильний результат.

4. Влийте гарячу масу і швидко добре перемішайте тісто до однорідності.

5. Не бійтеся, якщо тісто буде трохи блищати. Головне, щоб воно було однорідним. якщо ні... (в цьому буде винен згорілий шоколад або неякісне масло).

6. Приготуйте будь-яку форму. У мене квадрат 18 см. Простелена пергамент на дно і стінки (в моєму випадку це одна форма).

7. Викладіть тісто і розрівняйте лопаткою. Брауні не піднімається, тому висота готового виробу буде рівно такий же. У мене це 2 см.

8. Випікаємо при 160 градусах (верх і низ), хвилин 30. Готові Брауні (шпажка суха) виймаємо з форми, даємо охолонути і розрізаємо на шматочки.

Bon Appétit